Medvědí jezero

  • Bazén
  • Technické údaje
  • Výbava
  • Cenová kalkulace

Bazén Medvědí jezero je jedním z největších vyráběných kompozitních bazénů, svým užitným prostorem uspokojí i náročné zákazníky.

Součástí bazénu je integrované široké a pohodlné schodiště, které nabídne nejen pohodlný vstup do bazénu, ale také prostor pro relaxaci do kterého Vám integrujeme perličkovou lázeň. 

Bazén je po celém obvodu vybaven širokým pochozím límcem, který výrazně usnadňuje a zlevňuje realizaci okolní povrchové úpravy.

Vyberte si z námi nabízených exkluzivních povrchových úprav a dodejte svému bazénu jedinečný vzhled, seznamte se s naší nabídkou vybavenosti bazénu.

Prohlédněte si 3D model bazénu Medvědí jezero

Prohlědněte si fotogalerii bazénu Medvědí jezero

Délka: 11,25 m
Šířka: 4,00 m
Hloubka: 1,45 m
Objem vody: 50 m3
Využijte naší doplňkové výbavy a vytvořte si z bazénu domácí wellnes, tréninkové centrum, místo stvořené k relaxaci.


Dopřejte si perličkovou lázeň v prostoru schodiště bazénu, kdy jsou ve vodě vytvářeny vzduchové perličky s masážním efektem. Perličková lázeň je relaxační procedurou vhodnou i pro děti. Má pozitivní vliv na krevní oběh, uvolňuje svalstvo, tiší bolest kloubů, pozitivně působí na psychiku.

Pro možnost rekreačního i kondičního plavání ve vašem bazénu instalujeme výkonné protiproudy, u kterých je možná regulace výkonu dle Vašich potřeb. Plavání je jednou z nejzdravějších sportovní aktivit, užijte si ji tedy i ve svém bazénu.

Vhodně zvolené rozmístění masážních trysek, poháněných výkonným čerpadlem Vám poskytne příjemnou hydromasáž. Ta je prováděna silným proudem vody s jemným přídavkem vzduchu, která má za následek prokrvení pokožky a celého těla. Působí příznivě na problémy s páteří a svalstvem, působí příznivě na celulitidu.

Zažijte atmosféru, kterou Vám nabídne v teplých večerech osvětlený bazén. Venkovním osvětlením jej nelze nahradit, prosvětlená vodní hladina vás svou atmosférou vybízí k příjemnému posezení u bazénu i ve večerních hodinách.

Seznamte se podrobněji s možnostmi vybavenosti bazénu.

Produkt

Po vyplnění tohoto formuláře Vám na uvedené kontaktní údaje zašleme předběžnou cenovou nabídku požadovaného bazénu. Abychom Vám zpracovanou nabídku mohli odeslat, prosíme o vyplnění telefonu nebo e-mailu.

Umístění technologie


Vybavenost bazénu
Ovládání technologie
Ohřev bazénové vody


Úprava bazénové vody
Zastřešení
*Jméno Ulice *E-Mail
*Přijmení *Město Telefon
Vaše poznámka