Lamelové zakrytí

1. Lamelová roleta. K čemu slouží?

Lamelové zakrytí poskytuje možnost komfortního zakrytí vodní hladiny a zabezpečení bazénu v době Vaší nepřítomnosti.

Velké vzduchové komory a 100% těsnost lamel zajišťují maximální možnou míru bezpečnosti bránící pádu dětí, zvířat, ale i dospělých do bazénu.

Další podstatnou výhodou užití lamelového krytu, je zejména u interiérových bazénů zamezení odparu vody a dále minimalizace úniku tepla z vodní hladiny. Snižují se tak celkové náklady na údržbu a vyhřívání bazénu.

Lamelový kryt můžete navíc na vodní hladině uzamknout a tím zamezit nechtěnému přístupu do bazénu dětem nebo nezvaným návštěvám v době vaší dovolené.

Image 0

2. Jaké mám možnosti a jaké se používají materiály?

V nabídce máme celou řadu barevných variant a vybrat si můžete z 2 materiálových provedení.

Provedení KLASIK, kdy je lamelový kryt vyroben z odolného, UV stabilizovaného PVC

Provedení KOMFORT, kdy je k výrobě lamelového krytu použit PC – polykarbonát.

Polykarbonáty se vyznačují vyšší teplotní odolností - je tedy možné je použít i v průhledných variantách. PVC se používá pro plnobarevné varianty.

Oba materiály byly testovány a mají vlastnosti potřebné pro efektivní a dlouholeté plnění funkce lamelového bazénového krytu.

Image 0

3. Kde všude se dá lamelové zakrytí použít?

Lamelové zakrytí je možné instalovat na již hotové, nebo právě realizované bazény, omezením není ani slaná voda. Poradíme si téměř s každým tvarem. Obecně však platí, že čím je jednodušší tvar bazénu, tím jednodušší i o něco levnější bude Vaše lamela. U některých tvarově složitých bazénů je např. nutná spolupráce geodeta, aby bazén zaměřil. Bazénová roleta se pak vyrábí cca o 1 cm na každou stranu užší, než je nejužší místo Vašeho bazénu.

4. Je lamelový kryt náročný na údržbu?

Jedná se o minimálně náročný systém. Lamelový kryt stačí jednou za čas omýt proudem vody, aby jste zamezili „zažírání“ nečistot do povrchu lamel.

5. Jak se s roletou manipuluje?

Odkrývání a zakrývání bazénu zajišťuje elektrický naviják, chod rolety je plně automatický. Jediné co musíte udělat je stisknout tlačítko na vypínači nebo dálkovém ovladači.

Nabízíme i možnost ručního navíjení, kdy se zakrývání i odkrývání vodní hladiny provádí pomocí kliky na navíjecím zařízení. Manipulace je usnadněna převodem 7:1, nebude tedy pro vás představovat žádný problém.

Image 0

6. Jak probíhá instalace?

Instalace je nanejvýše jednoduchá. Stačí připevnit stojny navíjecího válce za bazén, umístit lamelu vodní hladinu a nastavit krok navijáku. Jedinou nutností je tedy pevný podklad, ke kterému se navíjecí zařízení kotví.

Použité prvky navijáku jako jsou stojny a vlastní navíjecí válec mají trojí ochranu proti korozi. Fosfátování, kataforézní úpravu a vrstvu komaxitu. Veškeré díly jsou dodávány v lesklé bílé barvě. Ostatní materiál, jako jsou kotevní prvky a spojovací části jsou z nerez oceli AISI 304.

7. Jak probíhá realizace? Od poptávky až k prvnímu zakrytí bazénu?

  • Odešlete nám vyplněný poptávkový formulář s orientačními rozměry Vašeho bazénu, ideálně s jeho fotografií a požadovaným systémem navíjení (zde můžete zaškrtnout více variant a my Vám tak zpracujeme nabídku pro každou z nich).
  • E-mailem Vám přijde cenová nabídka, s touto cenou už můžete počítat jako s konečnou. Jediné navýšení je v případě nutnosti návštěvy technika k přesnému zaměření bazénu.
  • Realizace je možná cca 14dní od Vaší závazné objednávky (dle aktuální vytíženosti výroby a montážních posádek).
  • Na místě Vám vysvětlíme ovládání a předáme potřebnou dokumentaci.

Nezávazná cenová kalkulace

Po vyplnění této poptávky zdarma zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci, kterou vám zašleme na váš email.

*Jméno *Přijmení *E-Mail
*Délka bazénu *Šířka bazénu
 
?
V případě, že vyberete obě varianty navíjení, rádi Vám zpracujeme nabídku na oba tyto typy.
Systém navíjení

?
V případě, že vyberete obě varianty, rádi zpracujeme nabídku na oba typy materiálu.
Materiál lamel

 
Pro co nejpřesnější cenovou kalkulaci a návrh řešení budeme rádi, když nám zašlete obrázek bazénu, abychom se mohli co nejlépe zorientovat a doporučit tak nejlepší možné řešení právě pro Vás.
Vložit foto
Vaše poznámka
neco                     neco
Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS