Magazín Balarepo

Aktuality, novinky, informace...

Bazén pro rehabilitaci i wellness

Zveřejněno 02.07.2015

Moderní bazény mají požadované technologie zabudované již z výroby v bazénové vaně, takže jejich osazení do terénu je rychlé a nenáročné.  

Zajímavé řešení představují laminátové - kompozitní bazény Balarepo, které s vhodným vybavením mohou sloužit pro soukromou rehabilitaci i pro domácí wellness.

Zapuštěné laminátové - kompozitní bazény jsou nedílnou součástí mnoha zahrad. Pokud i vy plánujete jeho pořízení, mějte na paměti, že i venkovní bazén dokáže poskytnout víc než jen koupání v několika letních slunečných týdnech. Stačí jen včas myslet na jeho zastřešení a potřebné vybavení masážními tryskami či protiproudy a můžete mít rovnou soukromé „rehabilitační centrum“ nebo „wellness“, které si budete moci vychutnávat v klidu vlastní zahrady od jara až do podzimu.

1

„Vytuňte“ si bazén!

Na vybavení zapuštěného bazénu je nutné myslet už před jeho pořízením, protože všechny technologie se montují předem přímo do bazénové skořepiny. Čím vším si lze pobyt ve vodě zpříjemnit? Například ke standardní výbavě bazénů Balarepo patří osvětlení, za příplatek můžete mít i barevná LED světla. Podvodní osvětlení bazénu doslova svádí ke koupání v noci. Toužíte po relaxaci? Postará se o ni perličková lázeň v prostoru schodiště. Potřebujete pořádnou masáž? Pak sáhněte po šiku hned šesti výkonných masážních trysek.

1

Aktivní plavci by v žádném případě neměli zaváhat nad kvalitním a výkonným protiproudem. Zájemci o rehabilitaci pak ocení madla a pro cvičení celou řadu dalších masážních trysek a jiných prvků dle individuálního přání.

1

Řešení pro malou i velkou zahradu

Bazén si přitom můžete pořídit i jako majitel malého pozemku. Například typ Balarepo Seč s rozměry 6,50 x 3,00 x 1,35m se bude skvěle vyjímat i na menší zahradě. Tento typický oválný bazén střední velikosti s příjemnou hloubkou je vybaven širokým schodištěm umožňujícím příjemné posezení i vstup do vody. Typ Bajkal ocení vlastníci velkého pozemku. Jedná se o impozantní bazén s vodní plochou o rozměru 8 x 4 metry a hloubce 1 a půl metru. Poskytne tak dostatek prostoru pro vodní hrátky i plavání.

1

Zastřešení pro koupání od jara až do podzimu

Abyste koupání nemuseli omezovat jen na několik horkých letních týdnů, ale mohli bazén využívat od jara až do podzimu, vyplatí se investovat do zastřešení. Díky němu lze protáhnout koupací sezónu až o čtyři měsíce a zvýšit teplotu vody až o 7°C. Zároveň ulehčí i úklid bazénu, protože omezí spad nečistot do vody. Zastřešení Balarepo jsou navíc uzamykatelná, takže fungují i jako bezpečnostní prvek, což ocení především rodiče malých dětí.

1 zpět