Bazénová technologie

Dopřejte si bazén bez starostí

Bazénová technologie

Dopřejte si bazén bez starostí

Bazénová technologie

Dopřejte si bazén bez starostí

Technologie k Vašemu bazénu

Poradíme Vám s výběrem odpovídající technologie k Vašemu bazénu. Navrhneme její vhodné umístění, myslíme na zajištění kvalitní cirkulace, nabídneme Vám automatickou úpravu vody, doporučíme způsoby ohřevu. Profesionální návrh a instalace technologií pro údržbu bazénové vody Vám zajistí maximální požitek z Vašeho bazénu.

Umístění bazénové technologie

Zkonzultujte s námi vhodné umístění bazénové technologie. Umístění se může různit dle konkrétních podmínek na místě montáže. Technologie může být v zahradním domku, v garáži, v technické místnosti, ve sklepě či plastové technologické jímce v zemi u bazénu.

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS


Filtrační systém

Návrh kvalitního filtračního systému spočívá jak v dostatečně dimenzované kvalitní pískové filtraci, tak ve velkém skimmeru a správně navrhnutém rozmístění cirkulačních trysek. Do bazénů instalujeme unikátní 5-ti tryskový cirkulační systém. Tři trysky jsou umístěn u dna bazénu, kde zajišťují dokonalé míchání teplejší vody u hladiny s chladnější vodou u dna a kvalitní promíchávání dezinfikované vody vracející se z filtračního zařízení. Zbylé dvě trysky jsou pak umístěny těsně pod hladinou naproti skimmeru a zajišťují pohyb vodní hladiny směrem k odsávacímu místu a tím dochází k odstraňování plovoucích nečistot z vodní hladiny.

Highslide JS


Úprava bazénové vody

Pro úpravu bazénové vody je možná instalace chlorátoru, kde dochází k aplikaci standardní bazénové chemie. Aby jste však ve svém bazénu měli stále křišťálově čistou vodu s co možná nejmenší vynaloženou péčí nabídneme Vám řadu špičkových zařízení pro automatickou údržbu bazénové vody ...

Stáhněte si dokument Dezinfekce bazénové vody - jak docílit křišťálově čiré vody , v němž se dozvíte o tom, co v bazénové vodě probíhá, proč se vlastně kazí a jakými technologiemi a prostředky lze udržovat vodu nezávadnou pro provozování Vašeho bazénu.

Asin Aqua Salt

Nejmodernejší elektrolyzér pro dezinfekci bazénové vody. Pro elektrolýzu jsou použity titanové elektrody s ruthenio-iridiovým povlakem, které zajišťují vysoký výkon a životnost. Asin Aqua Salt na základě elektrolýzy slané vody vytváří ve vodě volný chlór, který se bezpečně postará o její dezinfekci. Zásadní výhodou oproti dávkování chlóru obsaženého v tabletách je likvidace sloučenin vázaného chlóru průchodem vody kolem elektrod. Absolutně tedy odpadá nepříjemný chlorový zápach charakteristický pro bazénovou chemii. Mírně slaná voda má také velmi příznivé účinky na pokožku.

Highslide JS

Asin Aqua Redox S

Automat pro řízení kvality bazénové vody vhodný pro kombinaci s elektrolýzou slané vody. Reguluje pH a kontroluje produkci chlóru ze zařízení Asin Aqua Salt, na základě naměřených hodnot redox potenciálu se dle spotřeby stará o spínání tohoto zařízení. Kombinací těchto dvou zařízení tak získáte plně automatickou úpravu bazénové vody.

Highslide JS

Asin Aqua Redox 

Automat pro řízení kvality bazénové vody vhodný pro použití v domácích bazénech. Dávkuje předem nastavené množství dezinfekce a udržuje její maximální úroveň podle předem nastaveného redox potenciálu. Udržuje zvolenou hodnotu pH. Díky tomu, je voda vždy čirá, nezávadná a nezapáchá po chlóru. Automat je vybaven redoxovou sondou na měření desinfekční úrovně. Neměří koncentraci chlóru.

Highslide JS

Ohřev bazénové vody

Alespoň příprava na na možnou dodatečnou instalaci ohřevu bazénové vody, by měla být součástí každého bazénu. Až bude Váš bazén zastřešen a budete si chtít prodloužit koupací sezónu, nebo si budete chtít dopřát teplejší vodu, ohřevu jistě využijete.

Pro ohřev bazénové se z hlediska provozních nákladů nejčastěji používá teplené čerpadlo. Jeho výkon by měl odpovídat objemu vody, který bude vytápěn - navrhneme Vám vhodné řešení. K ohřevu je dále možné použít tepelného výměníku či elektrického ohřevu.