Laminátové kompozitní bazény

Vlastní bazén na zahradě je ideálním řešením, jak si s rodinou užít dny plné slunce a odpočinku. Naše bazény Vám umožní relaxaci, odpočinek i aktivní plavání. Díky 30-ti letým zkušenostem, dbání na kvalitu a moderním technologiím Vám zajistíme dlouhodobou radost z Vašeho bazénu.

Využijte naší nabídky doplňkové výbavy a vytvořte si z bazénu domácí wellnes, tréninkové centrum, místo stvořené k relaxaci a odpočinku. Nechte se hýčkat perličkovou lázní, vybavte bazén madly pro rehabilitační cvičení, prosvětlete jej, využijte k plavání výkonných protiproudů. Pomůžeme Vám s vhodnou výbavou bazénu, aby odpovídal Vašim představám. Náš program kompletního řešení Vám umožní víc než jen koupání v několika slunečných týdnech v roce.

Využijte našeho online kalkulátoru a spočítejte si předběžnou cenovou nabídku.

Spočítejte si předběžnou cenu svého bazénu. Balarepo - online cenový kalkulátor

V rámci komplexnosti služeb Vám také nabízíme provedení stavebních prací. Seznamte se z jejih rozsahem a přehledem cen.

Rozsah a přehled cen stavebních prací (pro Středočeský kraj)

Naše bazény jsou vhodné jak pro vnitřní tak pro venkovní instalace. Jedinečné povrchové úpravy udělají z bazénu výrazný designový prvek Vaší zahrady. Bazén nemusí být jen modrý, seznamte se s naší nabídkou barevných provedení.

Katalog produktů pro rok 2022

Produktový list - ceny skořepin bazénů 2022

Prohlédněte si 3D modely bazénů

Podívejte se na bazénovou fotogalerii


Osm vrstev k Vaší spokojenosti

Bazény jsou vyrobeny z osmi základních vrstev, kdy každá tvoří důležitý detail v celkové skladbě tělesa bazénu, nezbytný pro jeho správnou funkci a dlouhou životnost.

Rez stenou

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS