Magazín Balarepo

Aktuality, novinky, informace...

Chybí vám aktivní pohyb! Hurá do bazénu!

Zveřejněno 22.04.2015

Různé pohybové problémy, bolesti zad, kolen a kloubů trápí mnoho lidí. Spolu s tím však ubývá času na relaxaci, odpočinek, ale i na potřebný pravidelný pohyb.

Image 1

Dobře vybavený bazén přitom dokáže spojit příjemné s užitečným. Vždyť kdo by odolal možnosti osvěžit se po práci! Bazény Balarepo lze vybavit výkonným protiproudem, masážními tryskami i perličkovou lázní a využít je nejen k odpočinku a relaxaci, ale i k aktivnímu sportu nebo zdravotní rehabilitaci.

Image 2

Ve vodě aktivně

Podle statistik stále více Čechů dává přednost dovolené v tuzemsku. Mnozí z nich zůstávají doma a nikam necestují. Právě dobře vybavený bazén přitom umožňuje naplno si vychutnat léto i doma na zahradě. Technologie jako protiproud, perličková lázeň či masážní trysky přitom dokáží povýšit bazén na místo relaxačního centra nebo závodní plavecké dráhy.

Image 3

Image 5

U nás se tyto technologie instalují přímo do laminátové vany už při výrobě, takže následná montáž bazénu na pozemek je jednoduchá a rychlá. Ve výbavě se nezapomnělo ani na lidi s handicapem, bazén je možné dovybavit madly pro cvičení nebo celou řadou různých trysek a dalších prvků.

Image 4

Ke koupání patří i romantika a pohled na noční oblohu. U Balarepa ji lze zpestřit prosvícením vodní hladiny LED světlem, které vdechne pobytu ve vodě neopakovatelnou atmosféru. Zde je možné navolit si jednu ze šestnácti barev nebo nechat vodu proměňovat barevnou hudbou.

Image 6

zpět