Magazín Balarepo

Aktuality, novinky, informace...

Noční bazénová romantika!

Zveřejněno 01.05.2015

Koupání za horkého letního dne je prima. Ale co teprve užít si vodní radovánky v noci!

Image 1

Bazény Balarepo lze vybavit LED svítidly, díky nimž se vodní hladina rozzáří v celkem až 16 barevných tónech. Použitá technologie přitom umožňuje prosvítit vodu buď jen jednou vybranou barvou, nebo navolit režim plynulého střídání všech barev. Systém Spectravision, jenž lze v bazénech Balarepo využít, disponuje 8 základními barvami a jedním tónem od každé z nich. Celkem tak dokáže prozářit vodní hladinu  16 barevnými tóny.

Image 2

Zapuštěné laminátové bazény Balarepo nabízejí dostatek prostoru pro vodní hrátky i aktivní plavání. Při investici do další výbavy však doslova dokážou poskytnout rozkoš z pobytu ve vodě. Bazén lze vybavit například perličkovou lázní v prostoru schodiště, hydromasáží či protiproudem. Ten ocení zejména aktivní sportovci. LED svítidla ocení zejména příznivci nočního koupání. Barevná hudba totiž vynikne především až po setmění, kdy se barevné tóny rozlijí i po okolí. Díky svítidlům může být vodní hladina v bílé, žluté, světle modré, tmavě modré, růžové, červené, fialové a zelené barvě, u každé barvy je k dispozici vždy ještě světlejší nebo tmavší odstín.

Image 3

Tip:

Bazén Balarepo Slapy s délkou 6,2 metru, šířkou 3 metry a hloubkou 1,5 metru v barevném nasvícení LED svítidly, jež umožňují měnit barvu podle nálady, doslova svádí k večernímu koupání. Díky svým rozměrům se přitom vejde i na menší pozemek. Při konstrukci bazénu se myslelo i na děti, seniory a lidi se zhoršenou pohyblivostí - v polovině stěny bazénu je po celém obvodě hrana sloužící k usnadnění výlezu z bazénu i mimo prostor schodiště. V rozích zadní stěny jsou k tomuto účelu navíc zvětšeny nášlapné plochy.

Image 4

zpět